Skleněné magnetické tabule

 

Tabule sami vyrábíme na zakázku, podle vašich představ a potřeb. Můžete si vybrat z široké palety atraktivních barev podle standardů NCS a RAL. Na přání je možné umístit na tabuli vaše logo a k dispozici jsou také modely s různými typy plánovačů.

Díky čistému designu bez rámu, neviditelnému zavěšení a barevné variabilitě podtrhnou tyto tabule jedinečný charakter vašeho interiéru a oživí prostor, ve kterém pracujete nebo bydlíte.

Materiál a provedení našich magnetických tabulí skýtají velkou výhodu oproti klasickým bílým tabulím z plastu. Povrch se psaním neničí a nešpiní, speciálními houbičkami je lze smazat na sucho a provoz nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Také instalace je snadná a intuitivní.


PROJEKČNÍ SKLENĚNÉ TABULE

Tabule nabízíme také v matné variantě vhodné pro promítání. Mají všechny výhody magnetických skleněných tabulí, ale lze je využít rovněž místo promítacího plátna. Dodáte tak další užitečný rozměr svým prezentacím, do kterých můžete přímo při projekci zapisovat poznámky a dokreslovat grafické prvky.


Příslušenství a doplňky

K tabulím nabízíme také široký sortiment příslušenství a doplňků. Supersilné magnety oceníte, kdykoli budete potřebovat připevnit vzkaz, plán, report či další důležité dokumenty. Držáky ve dvou velikostech poslouží k odkládání barevných popisovačů.

Pomocí účinných čistidel, houbiček a utěrek zase snadno zajistíte, že na tabuli bude jen takový obsah, jaký momentálně potřebujete.


Kde lze tabule využít?

  • Konferenční sály, zasedací místnosti
  • Učebny, prezentační místnosti
  • Kanceláře, sídla firem, společenské sály
  • Klubovny, šatny sportovců
  • Domácí pracovny, studovny
  • Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje
  • Chodby a vestibuly

Montáž

Instalace tabulí je velice snadná. Pomocí námi dodaného montážního materiálu je snadno upevníte na stěny různých povrchů, včetně sádrokartonu.
V případě zájmu sami zajistíme montáž vámi vybraných tabulí a dopravu.

 

 

Mám zájem o více informací